یه آپ درست حسابی
گودرزی:
دارنده مدال نقره بازی های المپیک 2012 لندن گفت: به عنوان یک کشتی گیر تابع نظر کادر فنی هستم و تمامی تصمیمات آنها برای من قابل احترام است.
صادق گودرزی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود:با توجه به این که قبل از المپیک ماههای زیادی در اردوهای تیم ملی حضور داشتم و در مسابقات جام جهانی نیز کشتی گرفتم نتوانستم آن طور که باید به زندگی شخصی ام رسیدگی کنم به همین دلیل چند ماه اول امسال تمرکز کمتری روی تمریناتم داشتم.

وی درباره این که چرا در اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا حاضر نشد اظهار داشت: همان طور که گفتم آمادگی مناسبی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا نداشتم و تصمیم گرفتم خود را برای حضور پرقدرت در رقابتهای مرحله نهایی انتخابی تیم ملی حاضر کنم.

دارنده دو مدال نقره جهان در پاسخ به این سوال که پس چرا در مسابقات انتخابی کشتی نگرفت گفت: باور کنید قصد داشتم در مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی بگیرم  که در تمرینات از ناحیه کمر دچار مصدومیت شدم و فرصت حضور در این رقابتها را از دست دادم.

گودرزی درباره تصمیم کادر فنی مبنی براین که وی را برای حضور در مسابقات جهانی کنار گذاشتند تصریح کرد:به هر حال با نظر کادر فنی ملی پوش شدن در مسابقات جهانی 2013 منوط به حضور در رقابتهای انتخابی بوددر نتیجه من به این تصمیم احترام می گذارم و مثل همیشه هر کجا که آنها بگویند کشتی خواهم گرفت.

وی تصریح کرد:بامساعدت کادر فنی وشخص رسول خادم با حضور در اردوی تیم ملی این شرایط فراهم شد تا علاوه برآنکه بتوانم به سایر کشتی گیران کمک کنم از شرایط آمادگی نیز دور نخواهم شد و مطمئن باشید بعد از مسابقات جهانی با قدرت در میادین حاضر می شوم.

اوبا بیان این که با فرآیند مسابقات انتخابی تیم ملی موافق است خاطرنشان کرد: درست است بنا به دلایلی در مسابقات انتخابی تیم ملی شرکت نکردم اما به طور کلی اعتقاد دارم این مسابقات بهترین راه برای رسیدن به دوبنده تیم ملی است و امیدورام در سال های آینده این فرآیند ادامه داشته باشد
.
برای حضور در مسابقات جهانی 2013بوداپست؛
دومین اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای شرکت در رقابتهای جهانی مجارستان روزهای 3 تا 18 مرداد ماه در محل خانه کشتی شماره یک تهران برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

55 کیلوگرم: حسن رحیمی (تهران) یاسر حیدرقلی نژاد(گلستان) فرهاد جلائی(تهران) محسن ملکی(تهران)
60 کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور-عباس دباغی-بهنام احسان پور(مازندران) فرزاد جعفری (البرز) حسن مرادقلی (تهران)
66 کیلوگرم: مهدی تقوی-غلامرضا عبداله پور-ایمان رحمانی زاده (مازندران) میثم نصیری(اردبیل)  میثم حیدری(زنجان)
74 کیلوگرم: صادق گودرزی(همدان)عزت اله اکبری-سیدجعفر قاسمی(مازندران)امیر شریعتی(فارس) مسعود حیدریان(کرمانشاه)
84 کیلوگرم:احسان لشگری (قزوین) اسماعیل نجاتیان- داود زارعی(خراسان.ر) صابر امامقلی پور-محمد حسین محمدیان(مازندران) حسام مقدم(تهران)
96 کیلوگرم: رضا یزدانی (مازندران) جعفر دلیری(کرمانشاه) حسن رحیمی(تهران)
120 کیلوگرم: کمیل قاسمی - خشایار دهستانی - مصطفی مظلومی (مازندران) سید ساجد جلالی (مرکزی)

مربیان: غلامرضا محمدی(لرستان)- رضا لایق(قزوین)علیرضا رضایی-علیرضا لرستانی-جلیل لشنی(تهران)محموداسماعیل پور–مجید محمدی(مازندران) امیر توکلیان (خراسان رضوی)
ماساژور: محمد کواری
پزشک تغذیه: دکتر امیر رشید لمیر
پزشک: دکتر داود آزادبخت
سرپرست: علی بیات/
رقابتهای کشتی قهرمانی بزرگسالان جهان در سال 2013 میلادی روزهای 24 تا 31 شهریورماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار خواهد شد.
همگام با مسابقات جهانی تکواندو – مکزیک؛
تکواندوکار وزن ششم تیم ملی در مسابقات قهرمانی جهان،به عنوان آخرین نماینده ایران در این رقابت‌ها امروز یکشنبه سی ام تیر به مصاف حریفان می‌رود.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران: در آخرین روز از مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان در پوئلای مکزیک، امید عمیدی به عنوان تنها نماینده ایران امروز به روی شیاپ چانگ می رود.

در وزن ششم، امید عمیدی باید در نخستین دیدار خود با تکواندوکار کره جنوبی مبارزه کند. عمیدی در دیدار دوم با نماینده نیوزیلند مبارزه خواهد کرد.

در این وزن 57 تکواندوکار وزن کشی کرده اند.

گفتنی است، تیم ملی تکواندو تاکنون موفق به کسب یک مدال طلا توسط بهنام اسبقی و 2 نشان نقره توسط سجاد مردانی و هادی مستعان شده است.


 

همگام با مسابقات جهانی تکواندو – مکزیک؛
قهرمان تکواندو جهان در وزن هفتم گفت: خدابخشی بايد صاحب مدال جهانی، حتی طلا در مکزیک می شد.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران: یوسف کرمی کاپیتان تیم ملی تکواندو در بازی های المپیک 2012 که پس از ناکامی در لندن به دنبال کسب رکورد در مسابقات جهانی تکواندو بود، با قبول شکست مقابل مهدی خدابخشی در وزن هفتم، از وی خواسته شد در تیم کشورهای اسلامی حضور یابد و یا حداقل در اردوهای تیم ملی خود را ثابت کند.

اما در ابتدای سال 92 اعتصاب دسته جمعی تکواندوکاران در اردوی تیم ملی باعث قهر و انصراف کرمی شد. او بعدها در مصاحبه هایش برخوردهای نامناسب با او در اردوها را از دلایل اصلی انصراف خود از تیم ملی اعلام کرد.

به دنبال کناره گیری یوسف کرمی، مهدی خدابخشی در این وزن خود را به مربیان اثبات کرده و در تیم جهانی قرار گرفت. پدیده فصل قبل لیگ برتر با وجود شکست دو حریف قدرتمندش در آغاز مسابقات جهانی نتوانست صاحب مدالی شود در صورتیکه پیش از این، پیش بینی ها خبر از کسب مدال طلای جهانی وی را می داد.

یوسف کرمی دارنده نشان طلای جهان در سال 2011 در وزن هفتم در مورد مهدی خدا بخشی به خبرنگار ما گفت: خدابخشی مسابقات را خوب شروع کرد اما در مسابقه دور چهارم با حریف تونسی کم آورد و فکر می کنم انرژی بدنی لازم را نداشت. در واقع مهدی مقابل حریفی باخت که در حد و اندازه های او نبود و باید برنده می شد.

وی افزود: به نظر من خدابخشی می توانست صاحب مدال جهانی حتی مدال طلا در مسابقات مکزیک شود.

کرمی در پاسخ به این سوال که آیا اگر او به جای خدابخشی در مسابقات جهانی حاضر بود می توانست به مدال برسد، تصریح کرد: نمی شود در این مورد اظهار نظر صد در صد کرد چون رقابت جهانی با همه مسابقات متفاوت است و سختی های خود را دارد، اما می توانستیم بهتر از این عمل کنیم و باز هم به قهرمانی جهان برسیم.

کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو درخصوص مدال نقره سجاد مردانی در سنگین وزن گفت:‌ مردانی می توانست به مدال طلا برسد اما مسابقات جهانی غیر قابل پیش بینی است. در هر صورت کسب مدال در این وزن ارزشمند است و او توانسته مدال برنز دوره های قبل را به نقره ارتقا دهد.

وی افزود: با توجه به شرایط سنگین وزن های ایران ومصدومیت ها،‌ سجاد مردانی بهترین گزینه در این وزن برای مسابقات جهانی بود.

وی با بیان اینکه عملکرد تیم ملی تاکنون در مسابقات جهانی راضی کننده نبود، افزود: در دوره قبل رقابت های جهانی، تیم ملی با سه نشان طلا، یک نقره و 2 برنز قهرمان شد اما این تعداد مدال را در این دوره هنوز نتوانسته ایم کسب کنیم.

قهرمان تکواندو جهان با اشاره به کسب مدال طلای بهنام اسبقی در وزن چهارم یادآور شد: تا آخرین لحظه قرار نبود بهنام اسبقی در تیم جهانی عضویت داشته باشد و روی او حسابی باز نمی شد اما اسبقی به مسابقات جهانی اعزام شد و برای ایران آبروداری کرد که باید از روحیه بالای وی تقدیر شود

نوشته شده در ساعت 12:13 توسط fateme | لينک ثابت |
عذرخواهی+چندتاخبرازکشتی

سلام

خیلی ببخشیدکه دیربروزمیکنم

درگیرتمرینم

ایشالاازاین به بعد زودبه زود میام

خب دیگه بازم ببخشید

۲تاخبرازکشتی گذاشتم که این پست خالی نباشه

فعلا


فدراسیون جهانی کشتی اعلام شد؛

برترین کشتی گیران آزاد کار ماه جولای را معرفی شدند / ایران نماینده ای نداشت

فدراسیون جهانی کشتی (فیلا)برترین‌ آزاد‌کاران ماه جولای سال 2013 میلادی را بر اساس مسابقات برگزار شده در این ماه معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، رتبه‌بندی جهانی، کشتی‌گیران برتر ماه جولای میلادی با اعلام اسامی 15 آزادکار برتر هر وزن اعلام شد.

بر این اساس در بین کشتی گیرانی ایرانی مسعود اسماعیل پور در جایگاه هفتم قرار دارد. این رده بندی ها بر اساس حضور ورزشکاران در مسابقات مختلف بصورت ماهیانه اعلام می شود .

بر این اساس گئورگی ادیشیراشویلی از گرجستان، اوپان سات از روسیه، دیوید صفریان از ارمنستان، جردن باروز از آمریکا، داتو مارساگاشویلی از گرجستان، ولادیسلاو بایتسایف از روسیه و طاها اکگول از ترکیه در وزن های 55 تا 120 کیلوگرم در جایگاه نخست قرار دارند./


با دعوت از 26 کشتی گیر؛

اردوي تيم ملی كشتي فرنگي جوانان از فردا آغاز مي‌شود

اردوي آماده سازی تيم كشتي فرنگي جوانان برای شرکت در رقابتهای جهانی بلغارستان روزهای 23 تير تا 5 مردادماه در خانه كشتي شماره 2 تهران برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، اسامي نفرات دعوت شده به اين اردو به شرح زير است:

50 كيلوگرم: فرشاد عيسوند محمودي – بهزاد شيرمردي (خوزستان) رضا خدري (البرز)
55 كيلوگرم: مصطفي بهزادي مقدم- بهروز ملكي (خوزستان) محمد دهقان (فارس)
60 كيلوگرم: اميد قادري فريماني (خراسان رضوي) عابد بابكان (البرز) مهران داداشي (گيلان) عرفان سعادتي (لرستان)
66 كيلوگرم: رامين طاهري – فرشاد بلفكه (خوزستان) رضا كنعاني (اردبيل)
74 كيلوگرم: اميرحسين مولايي (قم) فرشاد رستمي كيا- رسول گرمسيري- پيام بويري (خوزستان)
84 كيلوگرم: يوسف قادريان (البرز) مسعود مرادي- محمد رسولي (خوزستان)
96 كيلوگرم: سيد مصطفي صالحي زاده (خوزستان) اميرحسين خان‌پور (مازندران) ميلاد درخشي (كهكيلويه و بويراحمد)
120 كيلوگرم: آرش عرب (گلستان) بهنام شجعي (تهران) علي دهباشي (قزوين)
سرمربي: حميدرضا اسماعيل نژاد (مازندران)
مربيان: نادر مشروطي (اردبيل) لقمان رضايي (خوزستان) سيدهاشم ميرزاده (مازندران) روح‌اله ميكائيلي (قم)
پزشك تغذيه: دكتر رامين اميرساسان (آذربايجان شرقي)
ماساژور: مهدي عظيميان (اصفهان)
سرپرست: مجيد رجبي (تهران)

رقابتهای کشتی قهرمانی جوانان جهان روزهای 23 تا 26 مرداد ماه در شهر صوفیه پایتخت بلغارستان برگزار می شود./

نوشته شده در ساعت 16:40 توسط fateme | لينک ثابت |

تبليغات

تکواندو ورزشي رزمي


CopyRight © 2009-2010 by Taekwondo-k
منو اصلي

سلام به وبلاگ من خوش اومدید
وب من درموردتکواندوهست
من تکواندوکارمیکنم وعاشق تکواندوهستم
امیدوارم تووبلاگ من بهتون خوش بگذره نظرهم یادتون نرهموضوعات


آرشيو مطالب


لينک دوستان


لينک هاي روزانه


نويسندگان


امکاناتدریافت کد آهنگ

TVchat

soltancris
طراح قالب

تکواندو ورزشي رزمي

تکواندو ورزشي رزمي
.:: تمامي حقوق مادي و معنوي مطالب براي وبلاگ " sport girl " محفوظ است و هر گونه کپي برداري بدون اجازه مدير غير قانوني مي باشد ::.

تکواندو ورزشي رزمي